فروشگاه اینترنتی ملل مارکت
×
09906636170

درباره ما

همانطور که میدانیم امروزه فروشگاههای اینترنتی سهم بسزایی از فروش را به خود اختصاص داده اند.دلیل این امر واضع است ،جوامع امروز بسرعت در حال پیشرفت هستند و زمان، یک عامل مهم و گرانبها در زندگی انسانهاست به همین دلیل امروزه انسانها تلاش میکنند از زمان خود بهترین بهره را ببرند.بستر اینترنت این امکان را به میلیون ها انسان میدهد که در کسری از دقیقه بتوانند با سایر افراد در هر کجای دنیا ارتباط برقرار کرده و به دادوستد بپردازند.

فروشگاههای اینترنتی نیز سهم عمده ای در معرفی و فروش محصولات شرکت های تولید کننده و واردکننده دارند.فروشگاه اینترنتی کالاروز نیز از این قافله عقب نمانده و سعی دارد سهم کوچک و مفیدی در این مهم داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی کالاروز میخواهد مشتری باسرعت و سهولت به بهترین و با کیفیت ترین کالای روز دسترسی داشته باشد پس در این راه تلاش خود را خواهد کرد، به همین جهت است که شعار این فروشگاه (یک بهترین برای بهترین) انتخاب شده است.

نگرش ها و هدف ها و انگیزه های فراوانی در تاسیس این فروشگاه دخیل بوده است که من چند مورد از آنها را بیان میکنم.
_ مشتری مداری

_اشتغال زایی

_ اراِئه کالای باکیفیت ایرانی و خارجی
_ کمک به چرخه تولید و حمایت از تولید کننده
_ صرف بخشی از درآمد فروشگاه درامور خیریه
فروشگاه اینترنتی کالاروز به منظور توسعه روز افزون در بخش فروش و ارائه کالای با کیفیت از تمامی تولید کنندگان و وارد کنندگان برندهای مختلف و تولیدگنندگان کوچک(خانگی) و... دعوت به عمل می آورد که در صورت تمایل ، کالای خود را برای عرضه به هم وطنان عزیز به ما معرفی کنند.

تماس : 09906636170

ایمیل :  kalarooz@yahoo.com

واتساپ : 09906636170