فروشگاه اینترنتی ملل مارکت
×
09906636170

تضمین اصل بودن کالا

کالاروز ؛ کالای اصلی

کالاروز اصالت همه ی کالاهایش را تضمین و آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. فروشگاه اینترنتی کالاروز برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود ، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند و با شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند و یا امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود همکاری نمی کند. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

کالاروز ؛ گارانتی اصلی
شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده است، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ‌کالاروز توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت،است و در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و کالاروز هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در ‌کالاروز عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت ‌کالاروز به فروش نمی‌رسد. از این رو است که ‌کالاروز اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت خود را تضمین می‌کند.
کالاهایی که  در کشور عزیزمان تولید می شود نیز دارای گارانتی می باشد و بعضی از این شرکت ها وابسته به کالاروز می باشند لذا توسط فروشگاه کالاروز گارانتی خواهند شد.