فروشگاه اینترنتی ملل مارکت
×
09906636170

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا ، خدمتی دیگر از فروشگاه کالاروز ،که برای رفاء هرچه بیشتر خریداران و مشتریان گرامی ایجاد شده است.
مشتریان و خریداران گرامی کالاروز ، در هرزمان و مکان میتوانند طبق شرایط مندرج در وب سایت از ضمانت بازگشت کالا استفاده کنند.


شرایط و ضوابط ضمانت بازگشت کالا

1_کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت هستند مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت نمی باشند این کالاها عبارتند از (ساعت ، کیف وکفش ، پوشاک ، اسباب بازی ، لوازم شخصی برقی ، زیورآلات ، کالای دیجیتال) و کلیه کالاهای مصرفی نیز مشمول این قانون نمی شوند.
2-کالاهایی که جعبه آنها مخدوش شده یاشد و از بین رفته باشد و یا توسط مشتری صدمه دیده باشد مشمول این قانون نمی شوند(پس حتما در نگه داری جعبه پستی دقت کنید)
3-باز کردن جعبه و نصب  کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مذکور راه اندازی شوند(مانند تلویزیون،ماشین ظرفشویی،یخچال،فریزر،کولرگازی و ...)تنها باید توسط نمایندگی های مجاز انجام شود.برای این منظور با نمایندگی مجاز تماس حاصل کنید در  غیر اینصورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
4-اگرکالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا 24 ساعت به اطلاع واحد خدمات پس از فروش کالاروز تلفن یا ایمیل یا تلگرام اطلاع داده شود و از کالای مذکور نباید استفاده شود.
5-درصورتی که مغایرت کالا بدون باز کردن جعبه اصلی امکان دارد خریدار نباید جعبه را باز کند در غیر اینصورت کالا از لحاط اورجینال بودن خارج می شود واین مورد هم شامل بازگشت نخواهد شد.
ژ6-انصراف از خرید
توجه کنید انصراف از خرید و مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد و هیچگونه دخل وتصرف ، بازکردن بسته بندی اصلی ، پلمپ و برچسب ها و غیره امکان مرجوع کردن را از بین می برد حتی اگر کالا استفاده نشده باشد.
7_اگر کالای مورد نظر در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت به خدمات پس از فروش کالاروز اطلاع داده شود.


نکات مهم و ضروری
_از تحویل گرفتن بسته هایی که  آسیب دیده است جدا خودداری کنید.
_از مخدوش کردن کردن جعبه کالا اجتنباب کنید.
_در صورت تحویل نگرفتن بسته توسط خریدار بسته ارسالی به مدت یک ماه در اختیار کالاروز باقی می ماند و در صورتی که توسط مشتری پیگیری نشود هیچ تعهدی بر عهده کالاروز نمیباشد.
_کالاهایی که بدون دلیل بازگردانده می شوند هزینه پستی با خود شخص می باشد.